#2014-09-10 05:13:36 

puzon007

Użytkownik

Witam ; ) Korzystam z przewożenia rozmaitych ładunków w kraju, jak i ponadto do innych państw i powinienem napisać, że sieć dystrybucyjna w kraju jest doskonale zorganizowana. Czasami tak rozmyślam się, czy samemu nie zająć się transportem towarów. Moim zdaniem magazyny Warszawa w Tirsped Sp. z o.o. to fantastyczna inwestycja! Obecnie jestem nieco zajęty, lecz być może to przemyślę. Ostatnimi czasy korzystałem z usług agencji celnej, która migiem dopełniła wszystkich formalności. A w jaki sposób najwłaściwiej jest przetransportować towar za granicę?

#2014-09-10 07:47:19 

Tragiczny

Użytkownik

Szwagier mi pisał, że z firmami transportowymi można ześwierować. Pierwszy coś robi, inny jakiegoś nie świadczy etc. Wreszcie niedawno miał szczęście zgadać się z usługodawcą pt. chyba Tirsped. Mili panowie, jako jedyni, zapewnili mu poprawną procedurę przewozu T1 i przy tym nie opróżnili mu portfela. Chociaż tyle, że w naszym pięknym kraju zdarzają się nadal spece, co się na czymś znają.
#2014-09-10 08:50:25 

kwadratowa

Użytkownik

Ja jedynie z musu zamówiłam sprzęt rtv w amazonie i nigdy więcej nie chcę. Szkoda zachodu. Rozsądniej zamawiać u nas i oddać grosza krajanom. To nie komuna, że ocet szło tylko kupić.
#2014-09-10 11:05:41 

Florek

Użytkownik

Aby przetransportować towar za granicę, z pewnością powinno się skorzystać z oferty docenianej spółki logistycznej. Ja robiłem tak już dużo razy i sądzę że to znakomite rozwiązanie. W tej chwili jestem strasznie zalatany, gdyż w magazynie przygotowujemy następny ładunek do transportu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015