#2014-09-15 04:45:32 

Stratosfera

Użytkownik

Moja praca kończąca 3-letnie studia jest nieomal gotowa, toteż w tej chwili mam trochę relaksu. Lecz powinnam oznajmić, że czasami było piekielnie ciężko. Mnóstwo danych o pracach licencjackich jest umieszczonych na witrynie internetowej. Muszę przyznać, że dobrałam sobie bardzo trudny temat, ale jakoś poradziłam sobie. Ostatnio poniekąd każdą wolną chwilę, spędzałam na poszukiwaniu niezbędnych materiałów i pisaniu pracy. W tym momencie już częściej widuję się ze znajomymi, dlatego że mam co nieco luzu.
#2014-09-15 07:00:33 

puzon007

Użytkownik

Muszę powiedzieć, że moja praca prawie że jest ukończona. Wiele wysiłku mnie ona kosztowała, jednak się opłaciło. Moim zdaniem pisanie prac licencjackich to wielkie przedsięwzięcie. Piekielnie istotna jest też współpraca z własnym promotorem, dlatego trzeba wybrać osobę solidną. Ja aktualnie mam więcej czasu aniżeli jakiś czas temu, gdyż praca jest nieomal gotowa. Teraz czeka mnie wyłącznie jej obrona. Odrobinę się boję jak oceni ją recenzent, jednakże jakoś to będzie. U mojej znajomej dopiero zaczęli pisanie prac na studiach licencjackich, toteż wszystko przed nimi.
#2014-09-15 09:38:41 

Tasak

Użytkownik

Ja lada chwila kończę długie pisanie pracy inżynierskiej, zatem jestem bardzo szczęśliwa. Dużo czasu mi zajęło poszukiwanie niezbędnych materiałów. Jednak w tej chwili niemal cała robota za mną. By odszukać te materiały łaziłam po różnych bibliotekach, poszukiwałam także w Internecie. Niedawno spostrzegłam świetny artykuł pt.: pisanie prac po angielsku, który niesamowicie mi pomógł. W tym momencie kończę ostatni rozdział. Za parę lat czeka mnie trudna praca magisterska, ale mam na to dużo czasu.
#2014-09-15 10:55:31 

kwadratowa

Użytkownik

Za prace na studia najlepiej zabrać się o wiele wcześniej. Za pomocą tego mamy więcej czasu i wtedy możemy je bez spiny korygować. W ogóle pisanie prac magisterskich to nie taka trudna rzecz. Trzeba odrobinę organizacji, a bez wątpienia wszystko pójdzie dobrze. Pamiętam jak sama musiałam się zabrać za tworzenie pracy magisterskiej. Najpierw ta myśl bardzo mnie przerażała, ale wtedy moja bratowa która miała w tym doświadczenie, wspomniała mi co mam robić. Na spokojnie do tego usiadłam, skolekcjonowałam książki i udało się. Obroniłam pracę na najlepszą ocenę. ; )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015