#2014-03-27 07:13:57 

Uszczelka

Użytkownik

Dzień dobry ; ) Niebawem będę miała wytęskniony odpoczynek. Wreszcie spędzę trochę czasu z rodziną. Chciałabym gdzieś pojechać, żeby cokolwiek zwiedzić. Przypuszczalnie wybiorę bus jako rodzaj mojego transportu. Fantastycznie mi się to opłaci. Dlatego też chciałabym się was spytać o poradę: do jakiego państwa najbezpieczniej jest pojechać busem? Oczekuję na wasze odpowiedzi. Piszcie śmiało. Ja myślałam o Niemczech, jednak nie jestem przekonana. Więcej danych jest w internecie. 
#2014-03-27 09:02:15 

myszka_gumka

Użytkownik

By zobaczyć inne państwo, można wynająć busy do belgii. Ja wyjeżdżałam do Belgii, by nieco zarobić. Były to prace głównie latem. Po takich kilku wyjazdach mogłam zakupić sobie samochód. Tam są całkowicie inne zarobki niż tutaj. Kiedyś nawet myślałam, by przeprowadzić się tam na stałe, lecz prawdopodobnie przestraszyłam się, że będę w Belgii całkowicie sama. Bałam się życia samemu. Gdy już będę miała swoją rodzinę, być może poproszę mojego partnera, byśmy tam zamieszkali. Jak dotąd jeszcze nikogo takiego nie spotkałam. 
#2014-03-27 11:27:43 

puzon007

Użytkownik

Taki środek jak bus pozwala pojechać do każdego państwa europejskiego. Wiele razy podróżowałem w taki sposób i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z takich rozwiązań. Uważam, że płacimy mniej podróżując busami niż lecąc drogą powietrzną. Parę miesięcy temu miałem wyjazd firmowy. Z tej racji pragnąłem znaleźć busy do belgii. Na szczęście udało się. Mój przyjaciel polecił mi pewną spółkę przewozową, z której też korzystał. Miałem pewność, że to coś konkretnego. Powiem, że byłem zadowolony z oferty tej firmy. Mieli korzystne ceny, jak również jechało się komfortowo oraz bardzo szybko. : D 
#2014-03-27 12:13:21 

Tasak

Użytkownik

Idę o zakład, że zdecydowana większość z Was lubi odbywanie podróży busem. Można sobie siedzieć i prowadzić rozmowę z inną osobą, można także czytać jakąś książkę. Najlepiej wybrać się busem do Niemiec gdyż jest tam dużo interesujących zabytków. Opłaca się również wybrać się do Niemiec na dłuższy okres czasu, oczywiście w celach zarobkowych. Od jakiegoś czasu na dobre zainteresowała mnie Holandia. Znajomy mówił bardzo dużo dobrych rzeczy o urlopie jaki rok temu tam sobie zorganizował. Nie będę mu zadawał pytań o dojazd, po prostu wstukam w wyszukiwarkę hasło: bus do Holandii.
#2014-03-27 14:06:09 

Florek

Użytkownik

Według mnie najlepiej busem jechać do Holandii. Wiele razy tak jeździłem i zawsze byłem zadowolony z tego środka transportu. Jakoś nie lubię latać samolotami. Na początku do kraju tulipanów jeździłem swoim autem, ale kiedy miałem tam wypadek, to trochę się przeraziłem i pomyślałem, że to nie jest dla mnie. Musiałem znaleźć inny sposób, szczególnie, że zbliżał mi się wyjazd biznesowy. Szukałem chyba wszędzie, ale nic nie mogłem odnaleźć, aż w pewnym momencie mój znajomy wysłał mi emaila, a w nim był napisany link do strony sieciowej, która okazała się być własnością spółki Trans-Bus. Uznałem, że skorzystam, tym bardziej, że ceny mieli bardzo korzystne. Wykupiłem miejsce no i pojechałem. Przyznam szczerze, że byłem bardzo zadowolony z ich usług. Od tamtego momentu tylko w taki sposób podróżuję po państwach Europy, jak przykładowo Belgii. Polecam gorąco to przedsiębiorstwo! : D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015