#2014-09-16 01:58:10 

Stratosfera

Użytkownik

Ech, rozmyślam jak to było z pisaniem prac magisterskich na moich studiach... Na samym początku wydaje się, iż jest sporo czasu, nie ma potrzeby się spieszyć. I tak się to odkłada, aż w jakiś dzień jest się zaskoczonym, że data obrony lada chwila, a jest bardzo mało napisane. Mój syn kilka dni temu oddał swą pracę, jednak dalej zapytany o prace inżynierskie robi się nerwowy ; >. Pragnę życzyć energii piszącym prace! Pomyślności podczas obrony!
#2014-09-16 04:54:45 

Tasak

Użytkownik

Parę dni temu dałem do sprawdzenia kompletną pracę. Przyznam szczerze - nie było to proste. Myślałem, iż poradzę sobie z tym sprawniej, a tu nic z tego. Moi znajomi z pozostałych wydziałów - ja jestem na socjologii - mają zbliżone wrażenie. Pisząc pojedyncze strony prac magisterskich i licencjackich nieustannie napotykaliśmy na różne problemy. A do tego jakoś bardzo ciężko było się zebrać. Na szczęście problem pod nazwą prace inżynierskie to już przeszłość!
#2014-09-16 07:48:04 

Bidon

Użytkownik

Nim staniemy przed komisją i będziemy starać się przekonać nauczycieli, iż tytuł magistra na pewno jest dla nas, napisać należy szczególne dzieło, czyli pracę dyplomową. Zdawałoby się, że to nic trudnego – setki tysiące osób je napisało, tysiące będzie pisać. Chcę jednak z tego miejsca zaznaczyć, że napisanie takiego dzieła tak naprawdę nie jest takie łatwe. Pod tym linkiem znajdziecie wiele przydatnych informacji : )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015