#2014-09-30 23:46:12 

Stratosfera

Użytkownik

#2014-10-01 02:31:56 

Bidon

Użytkownik

Nadchodzące wakacje chcę wspólnie z dzieckiem spędzić na północy Polski. Kilkanaście dni błogiego wypoczynku nad morzem z pewnością to będzie to! Aktualnie poszukuje właściwego miejsca, ale mam już pod lupą pewien nadmorski hotel dobry dla dzieci i dorosłych. Swoją drogą, godnym uwagi rozwiązaniem byłoby także sprawdzenie jednej z ofert typu sanatorium nad morzem. Lecz to może za rok.
#2014-10-01 05:15:11 

Uszczelka

Użytkownik

Mój kierownik planuje konferencję nad morzem, z tej przyczyny wkrótce tam udam się. Chyba będę miała czas, żeby trochę pozwiedzać. Tam jest wiele znakomitych miejsc. Na pewno byłby mi konieczny wspaniały wypoczynek nad morzem, dlatego też przypuszczalnie w dalszej kolejności zrobię sobie wolne. W ostatnim czasie odnalazłam w Internecie anons o nazwie wczasy nad morzem z basenem, tam były wyróżnione przeróżne miejsca noclegowe, i prawdopodobnie coś sobie wyszukam.
#2014-10-01 07:48:01 

puzon007

Użytkownik

Z całą pewnością wyjadę z małżonką na wakacje nad morze. W tej chwili jest mnóstwo kapitalnych propozycji. Myślę że najlepiej, żebyśmy zatrzymali się w jakimś renomowanym hotelu takim jak na tej witrynie. Chyba odszukam jakiś nocleg i wtedy zrobię wielką niespodziankę Monice.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015