#2014-10-21 08:54:30 

cichosza

Użytkownik

Witajcie laski! ;) Dostrzegłam w katalogu www anons kosmetyczne zabiegi na twarz w Poznaniu, gdzie zamieszczono błyszczący odsyłączek kwas hialuronowy poznań. Korzystałyście kiedyś z tego rodzaju udogodnień tu na ziemi poznańskiej? Jak rezultaty? Odezwijcie się, bo nei jestem pewna, czy się wybrać :-P
#2014-10-21 09:24:49 

myszka_gumka

Użytkownik

Jeśli się bawić, to bez trzymanki! Siostra zorganizowała mi niedawno ostrą rozrywkę, bo dorwała gdzieś fiszkę zabiegi laserowe poznań i tak dostała szajby, że choćby jej łopatą nie mogłam ustadowić. Ostatecznie dałam się namówić i na daną chwilę jestem dżaga nie byle jaka :D
#2014-10-21 10:06:28 

Uszczelka

Użytkownik

Myślę że uczęszczanie na przeróżne zabiegi do gabinetów piękności to kapitalne rozwiązanie. Ja często chodzę do pewnego znanego salonu. W ostatnim czasie wykonałam sobie tam lipolizę. Aktualnie mój brzuch jest bardzo płaski ; ) Żeby znaleźć salon piękności, wpisałam w Google hasło: lipoliza poznań.
#2014-10-21 12:22:35 

Stratosfera

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem w tej chwili tyle stworzono usług pielęgnacyjnych, że ludzie co jakiś czas na coś uczęszczają. Należy tylko popatrzeć na rozmaite propozycje w necie. Niedawno pragnęłam zapisać się na profesjonalny masaż. Miałam stresujący miesiąc, tak więc postanowiłam coś z tym zrobić. No więc w necie napisałam słowa zabiegi na ciało Poznań i tak trafiłam na pewną witrynę sieciową www.maragastrefaspa.com/depilacja-laserem/ która była własnością salonu urody Maraga Strefa SPA. Powiem szczerze, że bardzo spodobała mi się ich oferta z korzystnymi cenami. Dołączyłam. No masaż był super. Dawno nie czułam się tak super. Polecam serdecznie ten salon pielęgnacyjny!
#2014-10-21 12:43:36 

kwadratowa

Użytkownik

Ja znów postanowiłam, by sprawić sobie subtelne picowanko, bo tyranie na okrągło całkowicie usuwa wszelką”ponętność”. Zauważyłam stronkę z tekstem zabiegi spa poznań, ubrałam kieckę i poleciałam co koń wyskoczy. Mąż był w szoku ;)
#2014-10-21 13:05:02 

Florek

Użytkownik

Muszę napisać, że ja niesamowicie lubię chodzić na różne zabiegi, przede wszystkim na laser. Więcej wiadomości znajduje się w Internecie. Z pewnością laser jest niezbędny, gdy chce się usunąć zbędne przebarwienia skóry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015