#2014-10-23 05:45:50 

Bidon

Użytkownik

Witam wszystkich! Pojawiłem się tutaj w ważnej kwestii. Miałem niedawno kolizję. Gość wymusił pierwszeństwo. Ku wielkiemu zaskoczeniu koleś nie stwarzał żadnych problemów. Wydawało mi się, że przynależy mi się taka sprawa jak odszkodowanie po wypadku. Ale później okazało się, że jednak nie. Tak uważał mój ubezpieczyciel. Miał świadomość za co wziąć duże pieniądze, ale wygląda, że z jego perspektywy nic mi się nie przynależało. Jestem wkurzony, ponieważ z pewnością należy mi się duże odszkodowanie z OC sprawcy. Z tej przyczyny znalazłem się tu. Powiedzcie o czym muszę pamiętać gdy walczymy o odszkodowanie po kolizji?
#2014-10-23 06:42:43 

Tragiczny

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem istotną sprawą przy walczeniu o odszkodowania jest uzyskanie wszelkich argumentów na to, że to nam się przynależy. Wiem o tym z własnego przykładu. Niedawno miałem wypadek z winy drugiego kierowcy. Niestety okazało się, że niby mi się nie należy odszkodowanie z oc sprawcy. Byłem zdenerwowany, no więc musiałem coś z tym uczynić. Ku mojej radości kolega przyniósł mi broszurkę zatytułowaną całościowe odszkodowania OC. Wyszło na jaw, że ta broszura należy do przedsiębiorstwa Beker Polska. To tam uzyskałem różnorodne informacje tyczące się tego jak jestem w stanie zawalczyć o swoje. Na szczęście firma dopomogła mi i w przeciągu dwóch tygodniu miałem odszkodowanie. Polecam z całego serca!
#2014-10-23 08:10:01 

Tasak

Użytkownik

Lada dzień mijają 2 lata, gdy miałem straszny wypadek. Wówczas starałem się o natychmiastową wypłatę odszkodowania z ac. Rozmaite z tym były problemy. Obecnie jeżdżę bardzo ostrożnie, zatem ostatnimi czasy nie miałem żadnego wypadku.
#2014-10-23 08:28:09 

Uszczelka

Użytkownik

Sądziłam, że po tak męczącym dniu odrobinę rozerwę się, ale to była pomyłka. Nie każda osoba zna się dobrze na odszkodowaniach. Słyszałam, że mój kuzyn gadał, że znalazł niedawno pożyteczną rzecz, która jemu była potrzebna. Było to chyba coś w rodzaju jak bezpieczne kupno odszkodowań, ale to nie interesujący temat. Posiadam lepsze tematy do rozmowy.
#2014-10-23 09:40:37 

Florek

Użytkownik

Obecnie jest multum ważnych rzeczy, na które potrzeba zwracać uwagę przy walczeniu o odszkodowanie. Ale to nie mój temat, bo ja nigdy nie miałem takich problemów, ale mój kolega miał. Więc napisał w przeglądarkę zwroty kupno odszkodowań i odnalazł spółkę, która jemu dopomogła. Należy trochę poszukać w sieci o tym i sprawa załatwiona.
#2014-10-23 12:06:34 

Tragiczny

Użytkownik

Uważam, że podejmowane tu rozmowy są świetne. Nie raz rozważałem jak walczyć o należyte odszkodowanie. Nawet parę dni temu gdzieś w sieci znalazłem artykuł o tytule całościowe odszkodowanie z OC Muszę szczerze przyznać, że to pożyteczny artykuł. Wczoraj mój znajomy miał kolizję, pokażę jemu to. Może skorzysta, a potem zobaczymy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015