#2014-04-06 22:32:24 

cichosza

Użytkownik

Witajcie dziewuszki, mój facet w trakcie ostatniego spotkania niezmiernie mnie zaskoczył. Spytał mnie czy nie powinien powiększyć rozmiarów wacka, zupełnie nie wiedziałam co mu odpowiedzieć na pytanie tego typu. Wiadomo że bardzo bym chciała aby jego członek był jak najbardziej dorodny ale naprawdę boję sie takich całkowicie szczerych słów, po prostu go kocham. Widziałam niedawno reklamę z hasłem: rozciąganie penisa ale w sumie nie wiem co dokładnie ma oznaczać ta nazwa. 
#2014-04-06 23:25:06 

myszka_gumka

Użytkownik

Chłopak z którym obecnie sie spotykam obowiązkowo musi powiększyć penisa bo faceci z którymi byłam związana wcześniej mieli dużo większe fujarki. To jaki jest wacek ma znaczny wpływ na to czy kobieta będzie doznawać orgazmów czy nie. Michał bardzo dużo zarabia i to jest jego zaleta ale seks także stanowi dla mnie bardzo ważną sprawę. Od długiego czasu przyjmuję tabletki antykoncepcyjne zatem mogę inicjować zbliżenia w sumie zawsze gdy tylko najdzie mnie ochota. Koleżanka której facet już powiększał wacka, radzi mi żebym zamieściła w Google hasło: wydłużanie penisa i w ten właśnie sposób szukała nowoczesnych ekstanderów oraz innego typu rozwiązań. 
#2014-04-07 00:49:56 

Uszczelka

Użytkownik

Według mnie jeżeli koleś nie czuje się za dobrze ze swoim penisem to powinien coś z tym zrobić. Ja w ogóle nie narzekam na penisa mojego partnera, ale on od jakiegoś czasu myśli nad naturalnym powiększeniem go. Powiedziałam, że nie będę się sprzeciwiać jeżeli naprawdę tego chce. To jest jego decyzja. Byłam zainteresowana jakie rozwiązanie wybierze, ponieważ obecnie można odnaleźć wiele skutecznych rozwiązań. Ale on powiedział, że musi najpierw odnaleźć firmę. Oglądając w necie różne fora sieciowe na temat wydłużania członków wpadłam na pewną stronę sieciową, na której oferowali rozmaite produkty do zwiększania. Okazało się, że jest to spółka Powiększanie, która poleca naturalne sposoby wydłużania penisów. Łukasz wybrał sobie pompkę do penisa. Z resztą po jakimś czasie wybrał, gdyż było tyle tych produktów po atrakcyjnej cenie, że miał z tym problemy. Po dwóch dniach pompka była u niego. Zaczął używać. Chyba po kilku tygodniach spostrzegłam wielką różnicę. WOW! A nasz seks jest fajniejszy. Polecam bardzo serdecznie! ; )
#2014-04-07 02:31:00 

Stratosfera

Użytkownik

Mój facet w zasadzie posiada bardzo fajnego fiutka ale i tak, jeśliby go powiększył, byłoby nam pod względem seksualnym o wiele lepiej. Miałam okazję rozmawiać z kumpelą na ten temat i ta kumpela powiedziała że to znakomity pomysł i że ona sie trochę na tym zna bowiem jej facet już powiększał sobie fiutka. Dała mi nawet kolorową ulotkę z określeniem: bathmate hydropump i dzięki temu wiem już mniej więcej co facet musi kupić aby powiekszyć swojego członka. Bardzo lubię spotkania w sypialni i nigdy tego nie ukrywałam.
#2014-04-07 02:40:27 

kwadratowa

Użytkownik

Mój facet świetnie się całuje ale ma za małe przyrodzenie. Dla mnie kochani to nad wyraz istotne czy facet posiada stosownie sporego członka. Rozmiary przyrodzenia są ważne bowiem od tego zależy jakość seksu. Zupełnie nie potrafię żyć sama, obowiązkowo muszę mieć mężczyznę przy swoim boku. Wyłącznie w takiej sytuacji czuję się pewnie. Oprócz męskiej fujarki liczy się dla mnie to czy chłopak umie obracać się w towarzystwie i dobrze oceniają go moi najbliżsi znajomi. Wiem że muszę Karola jakoś zmotywować, żeby w końcu zabrał się za powiększanie wacka. Jeszcze dzisiaj wklepie w wyszukiwarkę określenie: pompka próżniowa i prześlę zamówienie. 
#2014-04-07 03:19:51 

Tasak

Użytkownik

Głupio mi powiedzieć to mojemu chłopakowi, lecz on ma maciupeńkiego wacka. Bardzo dobrze sie na tym znam, ponieważ tak się składa że już mam kilka związków za sobą zatem mam odpowiednie porównanie. Lubię ostrą jazdę w łóżku zatem rozmiar męskiej fujarki jest czymś co ma dla mnie olbrzymie znaczenie. Nieduży rozmiar oznacza niewielkie zadowolenie ze spółkowania. Muszę nakłonić mojego faceta żeby wklepał w wyszukiwarkę frazę: pompka powiększająca i zamówił pompkę powiększającą, ponoć pompki próżniowe posiadają olbrzymią wydajność.
#2014-04-07 06:11:24 

puzon007

Użytkownik

Miło zobaczyć, że nie tylko ja jedna posiadam w relacji z partnerem problemy tego typu. Aczkolwiek oczywiście żadnemu człowiekowi źle nie życzę i nie polepszam sobie nastroju czyimiś problemami. Jednak fajnie jest uświadomić sobie, że w razie podobnych problemów jest się do kogo zwrócić z pytaniem o poradę. I że istnieją forumowicze, którym pojęcia w rodzaju rozciąganie penisa nie brzmią obco. 
#2014-04-07 09:00:21 

Tragiczny

Użytkownik

Większość trudności w współczesnych związkach tworzy się z nieudanego pożycia seksualnego. Negatywne emocje, jakie się przez to wytwarzają są potem przenoszone na inne motywy zwykłej codzienności. Ludzie w związkach spierają się zazwyczaj o drobnostki, a w skrajnych przypadkach dochodzi do rozpadu danej relacji. A tak naprawdę zupełnie nie powinno to od razu kończyć się tak mało przyjemnym finałem. Powinno się raczej rozejrzeć się za sposobami, jakie usuną nasze przeszkody. Chociażby takimi jakie podpowiada firma Powiekszanie sklep. Relatywnie małym kosztem da się uratować nasze pożycie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015