#2014-11-17 00:27:10 

puzon007

Użytkownik

Ukłony ludzie. Przeżywam w chwili obecnej mały kłopot, otóż mam zamiar opyli swój krążownik szos ale nie jestem w stanie odszuka rozsądnego skupu. Wklepywałem w Yahoo takie sformułowania jak skup aut Gorzów Wielkopolski, ale trafiam na same frazesy, kumpel zalecał mi klepa po hasłach profesjonalny autokomis Łódź, ale jeszcze się za to nie wziąłem. A wy jak sprzedaliście auto?
#2014-11-17 01:20:47 

Tragiczny

Użytkownik

Ja nie miałem okazji, ale szwagier mówił, że pod linkiem skup samochodów używanych wrocław zaproponowali mu prędką kalkulację skupu samochodu i chyba po paru godzinach przelali mu kasę. Może na wiosne zorganizuję sobie eksperymentalny kosztorys i zobaczymy, jak dużo złotówek byłbym w stanie uzyskać.
#2014-11-17 04:02:10 

Uszczelka

Użytkownik

Myślałam, że po tak męczącym dniu trochę rozerwę się, ale jednak to była pomyłka. Nie każdy orientuje się w skupach samochodów. Obiło mi się o uszy, że mój męża kolega mówił, że odnalazł niedawno pod słowami fachowy skup aut w Legnicy ciekawą witrynę online, na której oferują skup wozów, ale to nie interesujący temat. Więc pa!
#2014-11-17 06:25:38 

Florek

Użytkownik

Jak sprzedać brykę? Zwizytować skup aut Gorzów Wielkopolski i koniecznie na dwa pojazdy, bo niechciane cudo na pewno tam zaparkuje :) Już chyba nigdy więcej nie ubrudzę rąk wystawianiem przez komieczne otomoto czy bardziej egzotyczne zwierzątka. Niepotrzebny trud, nieuzasadniona strata czasu.
#2014-11-17 08:21:13 

Tasak

Użytkownik

Ja domknąłem rzecz za jednym zamachem. Tzn. zbyłem 2 rozklekotane pojazda i wziąłem jeden in full :) Wpisałem w yahoo skup samochodów Legnica i trafiłem na stronkę firmy SuperAutoMarket.pl. Popyliłem z małżonką wyświechtanymi astrami, a wracaliśmy busem, ciężsi o parędziesiąt tysi :) Jaką furą teraz jeżdżę, zadacie pytanie? Paskiem w dieslu i na 18’ :) A żona jakby nie patrzeć sporadycznie używała :p
#2014-11-17 11:13:31 

puzon007

Użytkownik

Dzięki wszystkim piszącym w dyskusji. Wasze uwagi bardzo mi pomogły. Wszystkim walczącym z podobnym problemem z okolic Katowic radzę wpisywa w Onet hasła takie jak skup aut Katowice, bankowo odszukacie coś interesującego. Pozdro!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015